Skip to main content
Materiały: Szkoła im. Lotników Polskich przy Ambasadzie RP w Londynie

“Wśród nocnej ciszy”

Jasełka 2020

Audycja zatytułowana “Wśród nocnej ciszy “została przygotowana i wykonana przez nauczycielkę języka polskiego, Małgorzatę Kralę i przez uczniów klas VIa, VIb, VIIa, oraz rodziców ze Szkoły Polskiej im. Lotników Polskich przy Ambasadzie RP w Londynie (strona internetowa TUTAJ).
 
“W czasie Świąt Bożego Narodzenia, corocznie w naszej szkole organizujemy przedstawienia bożonarodzeniowe. Uczniowie odgrywają scenki o narodzeniu Pańskim, kolędują. W związku z pandemią, w obecnej chwili ,w naszej szkole odbywa się zdalne nauczanie, co uniemożliwia zorganizowanie tradycyjnych jasełek, dlatego zrodził się pomysł audycji, na którą złożyły się teksty opowiadające historię narodzenia Jezusa oraz kolędy.”

ZOBACZ, POSŁUCHAJ:

“Wśród nocnej ciszy” Jasełka 2020

Audycja uczniów Szkoły Polskiej im. Lotników Polskich przy Ambasadzie RP w LondynieSanktuarium Matki Bożej Kozielskiej-Zwycięskiej w Londynie

Chcesz dowiedzieć się więcej o cudownym wizerunku MB, bardzo ważnym dla pokoleń polskich emigrantów?